x
   
 
 
Ana Sayfa
Firma Profili
Uygulamalar
Kampanyalar
Fiyat Listesi
S.S.S.
Rezervasyon
Bayilik
İnsan Kaynakları
İletişim
Bizden Haberler
Arama Motorlarında İlklerdeyiz

kalitemiz müşteri memmuniyetimiz ve 1.sınıf işçiligimiz sonucu bizi zirveye taşıdıgınız için teşekkür ederiz Google.com'da otokuaförü yazın aratın 1. çıktığımızı göreceksiniz. Ücretsiz hasar onarımı için bizi arayınız. VOLKSWAGEN araç bakımlarında dev kampanya fiyatlarımız hakkında 5337108058 bizi arayınız...
Döviz Bilgileri
Alış
Satış Alış
Satış
YTL
YTL
YTL
YTL
Ziyaretçi İstatistiği
Aktif 2
Bugün 8
Dün 41
Toplam 12,125
firma profili...
           Car care sektörünün operasyonel maliyetlerini düşüren , zamanın etkin kullanılmasını sağlayan ve hizmet kalitesini arttıran , sektörün ihtiyacını karşılayacak, uygulama merkezleri kurmak, makine teçhizat ve ürünlerin, satış ve satış sonrası hizmetlerinin sağlanması Oto Kuaförü'ün varoluş amacıdır.

           Oto Kuaförü, stratejik düşüncenin hakim olduğu, kararların hızla alındığı, proaktif ve iletişime açık bir yönetim tarzı ile takım ruhu ve biz bilinci içerisinde hareket eden çalışanların oluşturduğu Sinerjinin, yüksek performans ve mükemmel hizmete dönüştüğü bir markadır.

           En sistemli ve en duyarlı car care firması olabilmenin getirdiği sorumluluğun farkında olan Oto Kuaförü; bu açıdan hem kitlesel bir yaygınlık kazanmak için büyük alt yapı yatırımları yapıyor, hemde Türkiye'de car care sektörüne olumlu katkılar sağlayabilmek için geniş çaplı çalışmalar içerisinde bulunuyor.

           Oto Kuaförü'ne göre büyüme, bir hedef değil başarımızın koşulsuz sonucu olmalıdır. Yeni pazarlar oluşturmak ve mevcut pazarlarda payımızı arttırmak devamlılığımızın temelini oluşturacaktır.

 
 
 

      Copyright © 2008 OTO KUAFÖRÜ Car Care Services  
      designed by GENÇ WEB  
         
Font Download